, , ,

Arty Toys, Kalorësi dhe dragoi

Djeco
Availability:

4 stok


Nisuni në aventura me Chrome dhe dragoin e tij nga koleksioni i Kalorësve Arty Toys!

Arty Toys janë kukulla me lëvijze. Arty Toys janë një koleksion figurinash mistike dhe origjinale të Djeco-s, frymëzuara nga ilustrues artistik bashkëkohorë dhe imagjinata e tyre.

Përmasat: 14 × 9 × 19 cm

Mosha: 4vjeç

 

 

2,500L

4 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Arty Toys, Kalorësi dhe dragoi”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…