, , ,

Arty Toys, Kalorësi mbi kal – Mbreti Artur

Djeco
Availability:

3 stok


Nisuni me aventura të mahnitshme të Mbretit Artur dhe kalit të tij!

Arty Toys janë kukulla me lëvijze. Arty Toys janë një koleksion figurinash mistike dhe origjinale të Djeco-s, frymëzuara nga ilustrues artistik bashkëkohorë dhe imagjinata e tyre.

Përmasat: 19.5 x 17 x 6cm

Mosha: 4vjeç

Dizenjuar nga Arthur Leboeuf

 

2,800L

3 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Arty Toys, Kalorësi mbi kal – Mbreti Artur”

There are no reviews yet.