-20% Sold out!
, , , ,

Batanije organike, e thurrur – Off White

Konges Slojd
Availability:

S’ka stok


Batanijet ikonë të Konges Slojd, me thurrje. 

E gjithë batanije është e përbërë nga pambuku organik. Cilësia e parë për të mbështjellë të porsalindurit. 

Mund të përdoret në krevat, karrocë e kudo tjetër.

  • Përmasa: 100x70cm
  • 100% pambuk organik Oeko Tex të çertifikuar.
  • Lahet me 30 gradë dhe ruan cilësinë e fijeve prej pambuku dhe shkëlqimin e saj me vite.

6,880L 8,600L

Sold out!

Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Batanije organike, e thurrur – Off White”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…