Sold out!
,

Be Safe – iZi Go X1, Black

Be Safe
Availability:

S’ka stok


  • Nga lindja deri në afërsisht 12 muaj / 13kg
  • Dizajni ergonomik i dorezës mbajtëse
  • Strehëza e diellit, e madhe dhe integruar
  • Rripat sistemohen sipas gjatësisë lehtësisht 
  • Jastëku i kokës i përfshirë
  • Mbulesa e sediljes është e lëvizshme dhe mund të lahet (40°)

Be Safe iZi Go X1 përshtatet me karrocat Easywalker Harvey (adaptorët e përfshirë).

Udhëzim! Kur rregulloni përdorimin e jastëkut, fëmija përfiton në mënyrën më optimale: 

Jastëku në pjesën e poshtme të sediljes përbëhet nga dy pjesë dhe mund të hiqet për të krijuar një vend më të rehatshëm dhe të sigurt në makinë për fëmijën. BeSafe rekomandon heqjen totale të jastëkut kur fëmija është më i madh se 6 muaj dhe pjesërisht, kur fëmija është midis 4-6 muajsh. 

28,000L

Sold out!

Compare
Marka

Ngjyra

Mosha

Porsalindur – afërsisht 12 muaj

Prshtatshmria

Easywalker Harvey – Po Easywalker Charley – Po Easywalker Mini Stroller – Po Vjen së bashku me adaptorët përkatës të karrocës suaj Easywalker

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Be Safe – iZi Go X1, Black”

There are no reviews yet.