Sold out!
,

Blue Bird Service Station

Tender Leaf
Availability:

S’ka stok


Set i madh loje për të luajtur rreth e qark. Fëmijët mund të luajnë me makina nëpër nivelet e ndryshme të pikës së shërbimit, të lëvizin ashensorin për të vajtur në katin më të lartë, aty ku i prej një helikopter.

Blu Bird ka shërbime si larje makinash, furnizim me karburant dhe servis makinash.

Seti përmban: Skenarin e lojës, 3 makina, 1 helikopter

Përmasat: 67 x 39 x 41 cm

Materiali: Dru dhe bojra me bazë ujë

***

Tender Leaf Toys mbjell një pemë të re për çdo pemë që përdor për të prodhuar lojrat dhe mobiliet e tyre për fëmijë!

 

17,500L

Sold out!

Compare
Përmasa 67 × 39 × 41 cm
Marka

Mosha

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Blue Bird Service Station”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…