,

Çanta Superstar

Mimi & Lula

Ndihuni një superstar me çantën me yll e xixa nga Mimi Lula!

E gjithë faqja e jashtme e saj është me shkëlqim të argjendtë dhe vjen zbukuruar me disa yje më të vogla.

Ka një rrip të gjatë 48 cm lëkure.

  • Mbyllet me zinxhirë
  • Për shëtitje

4,200L

Loading...
Compare
Marka

Mosha

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Çanta Superstar”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…