, , ,

Çelësa për bebe – Brown Clay

Konges Slojd
Availability:

6 stok


Mosha: 6 muaj

Çelësat e unazat, si një nga aktivitetet e preferuara të bebushave, vijnë të dizenjuara thjeshtë e me ngjyra të qeta, nga Konges Slojd.

Prodhuar nga 100% silikon i pastër.

Të sigurta për të luajtur dhe mbajtur në gojë.

3,000L

6 stok

Loading...
Compare
Marka

Materiali

Silikon

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Çelësa për bebe – Brown Clay”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…