-48%
,

DIY Photo Booth, Djeco

Djeco
Availability:

6 stok


Nga koleksioni i Djeco “Bëje Vet”, vjen seti për të krijuar masak për fotografi. 

Materiale cilësore, për një atmosferë festive krejt ndryshe dhe origjinale!

Krijoni personazhe me syze, kapele, kurora e shumë të tjera:

  • Seti përmban 40 aksesorë të ndryshëm, për t’u kombinuar mes tyre sipas dëshirës!

Design nga Clément Lefèvre

1,100L 2,100L

6 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “DIY Photo Booth, Djeco”

There are no reviews yet.