, ,

Doudou – Julie

Lilliputiens
Availability:

1 stok


Nusepashkja Julie do të jetë mikeshe e parë fatsjellëse për bebushen!

Ajo mund të kthehet edhe në personazh dhe mund t’i jepni karaktere të veçanta, pasi vishet në dorë e nis të lëvizë, për një lojë stimuluese dhe të dashur për fëmijët që nga lindja!

3,800L

1 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Doudou – Julie”

There are no reviews yet.