-30%
, ,

Geta – Lemons

Konges Slojd
Availability:

2 stok


Set me 2 palë geta të ngrohta, nga Konges Sløjd.

Materiali organik lejon ajrosjen e mirë të këmbëve dhe siguron rehati për fëmijë, edhe pasi i mbajnë veshur gjatë gjithë ditës.

2,240L 3,200L

Prioriteti:

Compare
Marka

Masa

, , , , , ,

Materiali

75% ORGANIC COTTON 23% POLYAMID 2% ELASTANE

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Geta – Lemons”

There are no reviews yet.