Kordele Petit Soleil

Konges Slojd
Availability:

3 stok


Mosha: 3 vjeç

Kordele flokësh nga Konges Sløjd 95% pambuk dhe 5% elastene për më shumë komoditet!

  • 60cm diametër

1,600L

3 stok

Loading...
Compare
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Kordele Petit Soleil”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…