Sold out!
, ,

Kopshti im i vogël në 3D

Djeco
Availability:

S’ka stok


Mosha: 3-6 vjeç

Ngjitini figurat me kafshë, pemë dhe lule, për të krijuar një mini kopsht në 3D! Pema dhe figurat përreth saj do të qëndrojnë në këmbë!

Përmban: 5 letra të ilustruara dhe të prerpa në forma, letra të trasha 20 x 20 cm, 1 tubetë me ngjitëse, si dhe 1 broshurë shpjeguese me ngjyra.

1,700L

Sold out!

Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Kopshti im i vogël në 3D”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…