Sold out!
,

Mini Football

Janod
Availability:

S’ka stok


Mosha: 3 vjeç

Kujtdo na vjen ndërmend një fëmijë që adhuron lojën me top dhe futbollin në veçanti! Tavolina e vogël e futbollit është dhurata ideale për të.

E punuar bukur, plot detaje realiste dhe shumë e fortë, për ndeshje intensive.

Materiali: Dru

Përmasa: 33 x 31 x 10

***

Janod është një ndër markat më tradicionale dhe simbolike franceze, e cila që nga viti 1975 krijon dhe prodhon lojra druri, lojra edukative dhe argëtuese bazuar në prototipe origjinale.

Disa nga lojrat klasike të Janod janë aq popullore në Francë, sa duket të mbash në dorë një pjesë historie që kanë shënuar fëmijërinë e shumë brezave. 

Për të sjell një lojë të re, duhet 1 vit nga idea fillestare dhe hedhja në treg. 

Lojrat janë të trashëgueshme. Lojrat dhe paketimet janë punuar me dru apo materiale të riciklueshme. 

6,200L

Sold out!

Compare
Përmasa 33 × 31 × 10 cm
Mosha

Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Mini Football”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…