Sold out!
, , ,

Peshqirë për bebe – Blue

Nobodinoz
Availability:

S’ka stok


Pëshqirët e Nobodinoz përkëdhelin bebin tuaj pas banjës. Janë veçanërisht të butë, elegantë, sipas stilit të Nobodinoz dhe me kapuç!

  • Extra i butë, absorbues dhe i rehatshëm
  • Prodhuar me cilësinë më të lartë të peshqirëve, për të respektuar lëkurën e ndjeshme të të porsalindurve dhe që të shmangë çdo skuqje, alergji apo intolerancë
  • Çertifikatë OEKO-TEX® CLASS 1 certified fabrics
  • Dizenjuar dhe prodhuar me kujdes në Barcelonë

Nobodinoz është i mirënjohur në Europë për produkte e mrekullueshme tekstile për të vegjël, ku çdo stad i prodhimit, nga dizajni, prerja, ngjyrosja dhe paketimi ndodh në Spanjë (apo Francë)

3,500L

Sold out!

Compare
Përmasa 73 × 73 cm
Marka

Materiali

100% Pambuk Organik

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Peshqirë për bebe – Blue”

There are no reviews yet.