Sold out!
, ,

Set Ngrënie, Belle Musicien – Konges Sløjd

Availability:

S’ka stok


Një set krejt i veçantë për të ngrënë me limonë!

  • Me 5 pjesë: Tas, pjatë e madhe, pirun, lugë dhe gotë
  • Materiali PLA
  • Lahet lehtësisht edhe në lavastovilje

3,400L

Sold out!

Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Set Ngrënie, Belle Musicien – Konges Sløjd”

There are no reviews yet.