Shtroje për ndërrim – Aqua

Nobodinoz
Availability:

2 stok (mund të paraporositet)


Shtroje për të ndërruar bebushin, me një xhep për të mbajtur panolino, krem, letra të lagura apo produkte të tjerë bazë.

Dizenjuar dhe prodhuar në Barcelonë nga Nobodinoz, me kujdes dhe përkushtim për të sjellë një produkt të cilësisë së lartë, pa kimikate dhe funksionale.

  • E hapur 68 x 50 cm
  • Veshja me pambuk organik me teksture me hoje
  • Shtresë kundra ujit dhe lehtësisht e pastrueshme
  • Rrip elastik për ta palosur e futur në çantë

3,800L

2 stok (mund të paraporositet)

Loading...
Compare
Peshë 0.2 g/kg
Përmasa 200 × 9 × 8 cm
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Shtroje për ndërrim – Aqua”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…