-40%
, ,

Shtroje tavoline silikoni – Më ço në Hënë!

OYOY Living Desing
Availability:

1 stok


Shtroje kuadrate prej silikoni për të ngrënë në tavolinë.

Dekoruar me nje avion mbi re dhe me shprehjen “Take me to the moon”, ilustrim nga artistët OYOY Living Design.

Përmasa:  38 x 38 x 0,15 cm

***

1,490L 2,500L

1 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Shtroje tavoline silikoni – Më ço në Hënë!”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…