, ,

Stenda e Akullores

Tender Leaf

Stenda e bukur e akullores fton fëmijët dhe miqtë e tyre të zgjedhin shijen e preferuar! Kupat dhe luga janë magnetike, prandaj akullorja nuk “shkrin”!

Përmasat: 33 x 26 x 12

Materiali: Dru dhe bojra me bazë ujë

***

Tender Leaf Toys mbjell një pemë të re për çdo pemë që përdor për të prodhuar lojrat dhe mobiliet e tyre për fëm

 

7,600L

Loading...
Compare
Përmasa 33 × 26 × 12 cm
Marka

Mosha

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Stenda e Akullores”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…