-11%
, , , ,

Tavolina me 2 Karrige – Sensory, Tender Leaf Toys

Tender Leaf

Set me tavolinë dhe 2 karrige nga koleksioni i dashur i mobilieve për fëmijë i markës angleze Tender Leaf Toys.

Tavolina është kuadrat, por të 4 cepat janë zbutur e lëmuar që askush të mos vritet! Ka një raft të fshehur me 3 ndarje nën sipërfaqe, ku mund të ruani kancelarinë ose ta mbushni me rërë apo objekte të tjera të vogla për aktivitetet e preferuara sensory të femijëve të vegjël.

Shoqërohet me 2 karrige, me design të ndryshëm: një me lepurush dhe një me arush.

Materiali: Dru dhe bojra me bazë ujë

***

Tender Leaf Toys mbjell një pemë të re për çdo pemë që përdor për të prodhuar lojrat dhe mobiliet e tyre për fëmijë!

28,500L 32,000L

Loading...
Compare
Marka

Mosha

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Tavolina me 2 Karrige – Sensory, Tender Leaf Toys”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…