Sold out!
, , ,

Telefoni me tinguj

Janod
Availability:

S’ka stok


Mosha: 12 muaj

Fëmijët imitojnë të rriturit me telefonin e tyre!

Telefoni ka 7 butona, secili me tinguj, për të telefonuar sigurisht të gjithë shokët dhe shoqet.

Materiali: Dru, mbrojtësja silikon

Përmasa: 12 x 6.5 x 2.5

***

Janod është një ndër markat më tradicionale dhe simbolike franceze, e cila që nga viti 1975 krijon dhe prodhon lojra druri, lojra edukative dhe argëtuese bazuar në prototipe origjinale.

Disa nga lojrat klasike të Janod janë aq popullore në Francë, sa duket të mbash në dorë një pjesë historie që kanë shënuar fëmijërinë e shumë brezave. 

Për të sjell një lojë të re, duhet 1 vit nga idea fillestare dhe hedhja në treg. 

Lojrat janë të trashëgueshme. Lojrat dhe paketimet janë punuar me dru apo materiale të riciklueshme. 

2,400L

Sold out!

Compare
Përmasa 12 × 6.5 × 6.5 cm
Marka

Mosha

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Telefoni me tinguj”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…