Sold out!
, ,

Tenda Tipi – Phoenix Gold Stella Natural

Nobodinoz
Availability:

S’ka stok


Dekoret e dhomave moderne të fëmijëve kane ndryshuar rrënjësisht me tendat klasike të Nobodinoz, si një vend ku mund të luajnë, lexojnë e imagjinojnë lirshëm.

100% pambuk organik Oeko-Tex, hapje katrore dhe shkopinjë druri, tendat Phoenix janë një must-have për të gjithë fëmijët

  • Përmasa e hapur: 149 e lartë x ø 100 cm
  • Dizenjuar dhe prodhuar në Barcelona me kujdes nga Nobodinoz.
  • Mund të shtoni edhe tapetin apo dekore të tjera plotësuse.

16,000L

Sold out!

Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Tenda Tipi – Phoenix Gold Stella Natural”

There are no reviews yet.