,

Tutu, Black Witch

Availability:

5 stok


Një tutu i ri, totalisht i zi, me detaje e shkëlqim floriri!

6 shtresa prej tyli të butë, me yje dhe hënë, të vogla, por plot me shkëlqim dhe kontrast.

  • Në bel ka llastik, për t’u përshtatur me çdo masë nga 3 – 10 vjeç.
  • 6 shtresa tyli

Ide për veshje! Mund të vishet me T-shirt pambuku për një stil më të thjeshtë ose me krahët e zanave, për një pamje cool.

 

4,800L

5 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Tutu, Black Witch”

There are no reviews yet.