, ,

6 Stilolapsa Xhel, Neon

Djeco
Availability:

7 stok


Mosha: 4 vjeç

Set me 6 stilolapsa xhel, në 6 nuanca shumë të bukura me shkëlqim e kontraste të forta neon. 

***
Zgjidhni artikuj kancelarikë për fëmijë cilësor dhe jo toksike nga Djeco! 

800L

7 stok

Loading...
Compare
Përmasa 15 cm
Mosha

Marka

Siguria

Bërë nga materiale jo toksike, bojra jo-toksike, sipas rregulloreve EN71 & ASTM. EN71 është një set standardesh europiane të Sigurisë së Produkteve, që vlen për të gjitha lodrat e shitura në Bashkimin Europian. EN 71, i cili është gjithashtu pjesë e direktivës CE, është vendosur për të siguruar që të gjitha lodrat e shitura në BE plotësojnë disa standarde minimale të sigurisë sipas faktorëve të mëposhtëm: mekanik, zhurmës, zjarrit, përbërjes kimike, sigurisë elektrike, higjienës, rrezatimeve të dëmshme

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “6 Stilolapsa Xhel, Neon”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…