,

ART Gouache – 6 Basic

Availability:

6 stok


Bojra gouache për krijime të vërteta artistike apo për kuriozitetin artistik të fëmijëve dhe të rriturve.

  • Ngjyrat bazë
  • Seti përmban 6 tubetë, 12 ml
  • Cilësi superiore ngjyrash nga Rico Design

1,000L

6 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “ART Gouache – 6 Basic”

There are no reviews yet.