Sold out!
, ,

Baby Kit – 3 rrëket e para

Djeco
Availability:

S’ka stok


Mosha: 3 muaj

Një set i bukur me 3 lojrat bazë e klasike për t’u mbajtur në dorë dhe zbuluar me të gjitha shqisat nga foshnjat e vogla.

Punuar me materiale të pastra, pa asnjë lëndë toksike apo irrituese, në ngjyra natyrale dhe ideale për ndjeshmërinë e bebeve.

3,500L

Sold out!

Compare
Mosha

Marka

Materiali

Dru, plastik, silikon

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Baby Kit – 3 rrëket e para”

There are no reviews yet.