,

Baby Piticat – Shaker

Djeco
Availability:

6 stok


Mosha: 3 muaj

Piticat mund të mbahet në dorë nga bebushat, ose të rrotullohet në tokë, për më shuma aksion dhe stimulim të aftësive motorrike! 

E vogël dhe e lehtë, për duart e vogla të bebeve, për të bërë zhurmë e për të tërhequr vëmendjen.

Përmasa: 5.5 x 6 cm

Ilustruar nga Tinou Le Joly Sénoville dhe Christophe Gilet

1,200L

6 stok

Loading...
Compare
Përmasa 5.5 × 6 cm
Mosha

Marka

Materiali

Dru, mix

Siguria

Bërë nga materiale jo toksike, bojra jo-toksike, sipas rregulloreve EN71 & ASTM. EN71 është një set standardesh europiane të Sigurisë së Produkteve, që vlen për të gjitha lodrat e shitura në Bashkimin Europian. EN 71, i cili është gjithashtu pjesë e direktivës CE, është vendosur për të siguruar që të gjitha lodrat e shitura në BE plotësojnë disa standarde minimale të sigurisë sipas faktorëve të mëposhtëm: mekanik, zhurmës, zjarrit, përbërjes kimike, sigurisë elektrike, higjienës, rrezatimeve të dëmshme

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Baby Piticat – Shaker”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…