Balonë – Giant Butterfly

Availability:

4 stok


Përmasa: 96 x 61 cm

Balona Flutur nga Djeco është e madhe, në ngjyra të forta e të bukura, për një eksperiencë loje magjike, për të argëtuar të vegjël e të rritur!

Fluturojnë shkëlqyeshëm me pak erë dhe janë shumë rezistentë deri në një erë prej 28 km/h. Balona stabilizohet nga bishti i gjatë 2.50 m. Pajisur me një dorezë për drejtim.

Vjen e montuar dhe gati për fluturim.

2,200L

4 stok

Loading...
Compare
Përmasa 96 × 61 cm

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Balonë – Giant Butterfly”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…