, ,

Bam! Kafshët me Stampa

Londji
Availability:

2 stok


  • Mosha: +5 vjeç

Krijoni kafshët sipas fantazisë suaj duke përdorur stampat dhe ngjyrat: nga koka, trupi, këmbët e detaje të tjera intersante që mund t’i shtoni sipas dëshirës! Një set të plotë krijues i cili përmban: 

  • 16 stampa druri, 1 fletore, 4 bojra të ndryshme për stampat 

***

Krijuar dhe prodhuar në Spanjë, nga Londji: një projekt bashkëkohor ku takohen arti, loja dhe origjinaliteti në mënyrë të qëndrueshme, duke respektuar natyrën dhe mjedisin e punës, që nga viti 2004.

3,300L

2 stok

Loading...
Compare
Marka

Mosha

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Bam! Kafshët me Stampa”

There are no reviews yet.