,

Béaba Bib’Expresso NEW – Night Blue

Beaba
Availability:

3 stok


NJË DORË, 30 SEKONDA, NJË SHISHE QUMËSHTI GATI!

Vetëm me një dorë keni përgatitur në 30 sekonda qumështin e formulës, pa lënë bebin të presë apo qajë, në temperaturë optimale.

  • Ngrohë ujin në kohë rekord dhe e hedh direkt në shishe;
  • Zgjidhni temperaturën e qumështit të dëshiruar (22 ose 37°C);
  • Jeni gati në 30 sekonda për të ushqyer bebin.

BIB’EXPRESSO ju lehtëson jetën, sidomos në mes të natës.

Kthehet me një lëvizje në një pajsije banjo marie, për të ringrohur qumështin apo kavanozë të vegjël në çdo kohë.

Pajisje intuitive, moderne dhe e shpejtë – dizenjuar dhe patentuar nga Beaba, sipas stilit modern të jetës së familjeve të reja.

13,500L

3 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Béaba Bib’Expresso NEW – Night Blue”

There are no reviews yet.