, , ,

Çantë Shkolle (2 madhësi) – Constellation Night

Caramel et Cie
Availability:

3 stok


 • Për ciklin fillor/ klasa e 1 – 4 /Mosha: 5-9 vjeç ose për gjatësi: 1.10 m – 1.30m / Përmasat e çantës: 38 x 31 x 12 cm
 • Për ciklin e mesëm / klasa 4-9 / Mosha +7 vjeç  / Përmasat e çantës 41 x 33 x 16 cm
 • 2 vjet garanci

Organizimi:

 • Me dy ndarje të mëdha të brendshme
 • Me xhep të jashtëm për shishen e ujit
 • Mban dosje, fletore, libra e blloqe, dhe deri në 2 kuleta lapsash
 • Ndërresa, shishe ujë, snack dhe disa libra e fletore.

Caramel et Cie.: Të gjitha çantat e Caramel et Cie. njihen për materiale të cilësisë së parë dhe janë destinuar për përdorim INTENSIV.  

 • Cilësia: strukturë të brendshme solide, që siguron stabilitet të formës ergonomike edhe kur nuk është e mbushur plot. Qepjet janë përforcuara në vendet më delikate të konsumit, materiali kundër ujit dhe indiferente ndaj konsumit të përditshëm;
 • Rripat: është adoptuar forma S e rripave të çantave sportive për hiking, për një rehati maksimale dhe formë anatomike
 • Kurrizi: Pjesa e çantës ku mbështet kurrizi përforcuar me një shtresë të trashë sfungjeri rrjetë, kundra lagështirës (djersës).
 • Dizenjuar në Francë

***

 • Materil 100% polyester e riciklueshme.
 • E papërshkueshme nga uji

11,000L

Prioriteti:

Compare
Përmasa 38 × 31 × 12 cm
Marka

Materiali

100% polyester E gjitha e riciklueshme!

Mirëmbajtja

Mund të lahet në sipërfaqe, brenda dhe jashtë, me një sfungjer të lagur, pak me sapun. Jo në lavatriçe.

Cikli

Cikël i Mesëm, Fillore (1-4)

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Çantë Shkolle (2 madhësi) – Constellation Night”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…