Çantë shpine – Djeco, Arushi

Djeco

Mosha: 2 vjeç

Kjo çantë e bukur me arush do ta shoqërojë fëmijën tuaj në parashkollor, kopsht apo çerdhe. Në formë katrore, ajo mund të mbajë një fletore të vogël, lapsa ose një snack box dhe një lodër të dashur të fëmijës.

  • Materiali prej pambuku dhe përfocuar me një shtresë kundra shiut, e qëndrueshme.
  • Përmasa: 23 x 23 x 7.5 cm
  • Ilustrimet origjianle nga ekipi artistik i Djeco-s.
  • Ka një dorezë në krye dhe rripa me gjatësi të rregullueshme
  • Mbyllet me një zinxhir dhe ka xhep të vogël brenda.
  • Mbrapa ka një etiketë për të shënuar emrin dhe kontaktet tuaja për të parandaluar çdo humbje.

3,000L

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Çantë shpine – Djeco, Arushi”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…