, , ,

Çantë termike – Coconut Check

Availability:

3 stok


Disa aksesorë plazhi, si çantat termike janë të domosodshme, sidomos kur udhëtoni me fëmijë dhe ushqimet duhet të qëndrojnë cilësore edhe nën diellin e nxehtë të verës sonë! Mbani të freskëta ushqimet dhe çdo pije tjetër, për veten apo fëmijët tuaj me çanten termike: Ruan temperaturën deri në 3h.

  • Mban deri në 8.5 L
  • Mban temperaturën e ushqimeve ndërmjet 5-15 gradë për afërsisht 3 orë
  • Lahet me dorë.
  • 0 Paraben.
  • Materiali jashtëm: 100% pambuk

***

Lilú Kids është rishitës i autorizuar i produkteve origjianle Sunnylife dhe SunnyKids Australia.

5,400L

3 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Çantë termike – Coconut Check”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…