-33%
, , , , ,

Çizme Pippi Hearts

Konges Slojd

Çizme për çdo ditë, me veshje TEX, e cila siguron frymëmarrje, rehati dhe insulim termik për këmbët e fëmijës gjatë gjithë ditës

  • Shollë të përforcuar, e butë e brendshme për më shumë komoditet
  • Shtresë pushi të brendshme, që mund të hiqet.

9,990L 15,000L

Prioriteti:

Compare

Masat sipas gjatësisë së këmbës:

Nr. 21 – 139 mm.
Nr. 22 – 145 mm.
Nr. 23 – 152 mm.
Nr. 24 – 157 mm.
Nr. 25 – 167 mm.
Nr. 26 – 172 mm.
Nr. 27 – 178 mm.
Nr. 28 – 189 mm.
Nr. 29 – 197 mm.
Nr. 30 – 200 mm.
Nr. 31 – 205 mm.
Nr. 32 – 211 mm.
Nr. 33 – 218 mm.
Nr. 34 – 224 mm.
Nr. 35 – 230 mm.

Marka

Numri

, , , , , , , , , , , ,

Materiali

100% Gomë natyrale / Mbushja 50% lesh dhe 50% polyester

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Çizme Pippi Hearts”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…