,

Djeco Animambo – Harmonika

Djeco

Mosha: 3 vjeç

Harmonika për fëmijë! Një instrument i punuar me dru dhe me tingull të cilësisë së lartë, për të zgjuar tek më të vegjëlit dashurinë për tingujt, muzikën dhe krijimtarinë!

Djeco ka bashkëpunuar me botuesin e famshëm të muzikës Putumayo Kids dhe paketimi përfshin detaje të 2 këngëve të përzgjedhura për t’i shkarkuar dhe mësuar t’i luani me harmonikë!

Provoni edhe instrumentet e tjerë nga koleksioni Animabo i Djeco!

 

1,100L

Loading...
Compare

dyqan per femije

Mosha

Marka

Materiali

Dru

Siguria

Bërë nga materiale jo toksike, bojra jo-toksike, sipas rregulloreve EN71 & ASTM. EN71 është një set standardesh europiane të Sigurisë së Produkteve, që vlen për të gjitha lodrat e shitura në Bashkimin Europian. EN 71, i cili është gjithashtu pjesë e direktivës CE, është vendosur për të siguruar që të gjitha lodrat e shitura në BE plotësojnë disa standarde minimale të sigurisë sipas faktorëve të mëposhtëm: mekanik, zhurmës, zjarrit, përbërjes kimike, sigurisë elektrike, higjienës, rrezatimeve të dëmshme

Ngjyra

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Djeco Animambo – Harmonika”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…