-25%
, , ,

Fustan Liewood – Jenny Dark Grey

Liewood

Fustan pambuku i plotë jersey nga Liewood.

  • 95% pambuk organik dhe 5% elastene
  • Masat janë reale; rekomandojmë përgjithësisht të zgjidhni masën sipas moshës aktuale të fëmijës. 

4,650L 6,200L

Prioriteti:

Compare
Marka

Masa

, , , ,

Materiali

95% pambuk organik dhe 5% elastene

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Fustan Liewood – Jenny Dark Grey”

There are no reviews yet.