,

Garazhi prej druri

Konges Slojd
Availability:

1 stok


Mosha: +3 vjeç

Një ndër lojrat më të pëlqyera e që fëmijët i rikthehen përherë është garazhi i madh me makina. Ai ka shumë mekanizma lëvizës dhe aksesorë të përfshirë për shumë lojra imagjinare.

I gjithë prej druri, pikturuar me bojra në nuanca të qeta, pa toksina.

10,800L

1 stok

Loading...
Compare
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Garazhi prej druri”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…