-47%
, , ,

Gurët formues Geo

Plan Toys
Availability:

5 stok


Mosha: 3 vjeç

Një set me 6 forma kureshtare për fëmijët, prej druri, të cilat vendosen së bashku në mënyra të ndryshme për të ndërtuar kulla dhe peizazhe unike.

  • Kini kujdes, format e krijuara duhet të qëndrojnë edhe në ekuilibër!
  • Përdoren edhe si element dekori dhe artistik në dhomën e fëmijëve.

***

Nga viti 1981 Plan Toys ka krijuar një univers lojrash të qëndrueshme, me fokus: materialet e ripërdorshme të drurit & përcjellja e mesazheve mbi mbrojtjen e natyrës, paqen dhe qëndrueshmërinë e burimeve tek të gjithë lojrat e tyre. Sot, Plan Toys ka mbi 350 tituj dhe çmime ndërkombëtare dhe është kthyer në një markë ikonë dhe shembull për mëndësinë që përcjell që nga fëmijëria e hershme. 

2,300L 4,300L

5 stok

Loading...
Compare
Mosha

Marka

Materiali

Dru

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Gurët formues Geo”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…