,

Jelek & Krahë Noti – Cherry Blush

Konges Slojd
Availability:

6 stok


Jelekët e notit me material neoprene i japin siguri fëmijëve, duke i ngritur mbi ujë. Krahët janë të përfshira për më shumë siguri dhe qëndrim në ujë.

  • Krahët mund të hiqen dhe jeleku përdoret pa to, por krahët nuk mund të përdoren pa jelekun.
  • Zhvillojnë herët instiktet e notit dhe rekomandohet të mbahen veshur edhe gjatë kohës që luajnë në bregun e detit.
  • Materiali është neoprene, nuk mban lagështirë, thahet shpejt dhe është i butë në lëkurë.
  • Fëmijët duhet të jenë në monitorim dhe mbikëqyrje të pandërprerë gjatë gjithë kohës nga të rriturit, edhe me jelekun e notit veshur në ujë.
  • Zgjidhni masën e duhur të jelekit, sipas moshës dhe peshës:

Vjen në 3 masa, sipas moshës dhe peshës:

Masa 1-2 vjeç: 11 – 15kg

Masa 2-4 vjeç: 15-19kg

Masa 4-6 vjeç: 19-25kg

7,200L

Prioriteti:

Compare
Marka

Masa

, ,

Materiali

90% neoprene, 10% polyester

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Jelek & Krahë Noti – Cherry Blush”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…