, ,

Kapele Plazhi – Laurel Oak

Konges Slojd

Kapele dielli me strehëz, ideale për në plazh, pasi ka materialin polyester që thahet shpejt nëse laget në ujë, dhe ngjan si rroba banjo.

Shumë e lehtë dhe mund të përdoret edhe në përditshmëri.

 

3,800L

Prioriteti:

Compare
Marka

Masa

, ,

Materiali

61% polyester e ricikluar, 39% polyester

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Kapele Plazhi – Laurel Oak”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…