,

Karficat Over the Rainbow, Ziggy

Mimi & Lula
Availability:

2 stok


Seti i karficave me ylber dhe yje, në shkëlqime e kombinime cool & rock, pjesë e koleksionit Ziggy të Mimi Lula.

  • Ylberët mbi kapëse të gjatë 5 cm, yjet mini karfica 2cm, për më pak flokë, apo për ta shtuar si element dekori nëpër flokët e kapur.
  • Seti përmban 4 karfica 

Ideale për çdo rast, për shkollë apo shëtitje. 

1,430L

2 stok

Loading...
Compare
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Karficat Over the Rainbow, Ziggy”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…