, , ,

Kuba – Rainbow

Djeco

Mosha: 12 muaj

Kuba kartoni me 10 copë, për t’i vendosur mbi njëri tjetrin, për të mësuar numërat dhe fituar konceptin e madhësive.

2,400L

Loading...
Compare
Mosha

Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Kuba – Rainbow”

There are no reviews yet.