-29%
, , , ,

Kukulla prej cope Peppe 25cm

Thread Bear Design

Pepe Rag Doll është një dhuratë e shkëlqyer për djem dhe vajza të vegjël. Vjen në një kuti të bukur kartoni, për një efekt surprizë shumë emocionuese për të vegjëlit. 

Kukulla prej pambuku nga ThreadBear Design është e përjetshme. Djali i vogël Pepe ka një portret të dashur. Veshja ndjek stilin britanik të Thread Bear Design, me pantallona kafe dhe një pulovër gri të zbukuruar me një qen kaf. Pepe ka një kapuç, çorape dhe këpucë. Duke luajtur me kukullën Pepe, fëmijët do të kenë shumë përvoja e kujtime. Së bashku zhvillojnë imagjinatën, ndjenjën e përgjegjësisë dhe sigurisë.

Gjatë prodhimit, është përdorur pambuk i cilësisë më të mirë dhe kukulla është qepur e punuar me dorë.

***

Marka ThreadBear vjen nga Britania e Madhe. Dizajni tradicional britanik vihet re përgjatë gjithë linjës së prodhimit. Me fokus të ardhmen e fëmijëve, produktet janë bëra nga materiale miqësore me mjedisin, me cilësi të lartë dhe të veshura me një shtresë të veçantë mbrojtëse TPU të biodegradueshme. Ato janë maksimalisht të sigurta dhe plotësojnë kërkesat strikte të sigurisë dhe standardet e BE-së. 

4,800L 6,800L

Loading...
Compare
Përmasa 25 cm
Marka

Mosha

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Kukulla prej cope Peppe 25cm”

There are no reviews yet.