,

Kuletë e vogël monedhash – Eye Candy Love

Availability:

6 stok


Kuletë e vogël prej cope nga koleksioni Eye Candy i Rico Design. Mbyllet zinxhir dhe mund të përdoret për monedha.

  • Përmasa 10 x 14 cm

1,500L

6 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Kuletë e vogël monedhash – Eye Candy Love”

There are no reviews yet.