, ,

Luani Darcy, Liewood

Liewood

Luani Darcy është pjesë e koleksionit fantastik të shokëve pellushë të Liewood.

I gjatë 30cm, veshur jashtë prej pambuku organik dhe tipare të bukura e shumë miqësore!

5,600L

Loading...
Compare
Përmasa 30 cm
Marka

Materiali

100% pambuk organik, mbushja polyester

Mirëmbajtja

Në lavatriçe me 30 gradë; MOS përdorni zbutës, heqës njollash, zbardhues apo shtesa të tjera detergjentësh

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Luani Darcy, Liewood”

There are no reviews yet.