-31%
, , , , ,

Luani i vogël i detit

Availability:

5 stok


Mosha: 12muaj

Luani i vogël i detit lëviz me 4 rrota dhe shoqëron fëmijët e vegjël në lojën e tyre imagjinare. Perfekte për të nxitur fantazinë falë ngjyrave të lehta dhe materialit të drurit.

Vjen në një kuti të bukur dhuratë.

Përmasa: 13 x 12 x 6 cm

1,660L 2,400L

5 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Luani i vogël i detit”

There are no reviews yet.