Sold out!
, ,

Punët dhe profesionet – Magnetike

Djeco
Availability:

S’ka stok


Mosha: 3 vjeç

Çfarë veshin njerëzit në punë të ndryshme?

Janë 2 personazhe, një djalë dhe një vajzë që shkojnë në punë! Mësoni mbi zanatet dhe punë të ndryshme – një mjek, një mësues, një zjarrfikës dhe një kuzhinier. Çfarë vesh mjeku dhe çfarë pajisjesh përdor?

E shkëlqyeshme për diskutimin e botës përreth jush.

  • 20 pjesë magnetike
  • 2 personazhe
  • Loja zhvillohet mbi kutinë metalike, ku janë dizenjuar personazhet nga dy anët dhe mbi të, vendosen pjesët me magnet.

Dizenjuar nga Sandrine Monnier

2,600L

Sold out!

Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Punët dhe profesionet – Magnetike”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…