, ,

Çantë Parashkollor – Land

JoJo Factory
Availability:

2 stok


  • Për parashkollor, klasë e parë
  • Mosha: 4-8 vjeç 

Çantë e vogël shkolle për fëmijë, me ngjyra të buta. Shumë e fortë, destinuar për përdorim afatgjatë, bërë nga poplyester e riciklueshme dhe e cilësisë së parë.  

Ajo mund të mbajë libra dhe fletore A4, lapsa,  një snack box dhe një lodër të dashur të fëmijës.

  • 4 xhepa të mëdhenj të brendshëm;
  • Rripa shumë komod të përforcuar me shtresë pambuku
  • Vjen paketuar në një çantë të lehtë pambuku, të ripërdorshme.
  • Përmasa: 28cm x 22cm x 7cm
  • E papërshkueshme nga uji
  • Dizenjuar në Francë

 

7,800L

2 stok

Loading...
Compare
Përmasa 28 × 22 × 7 cm
Mosha

Marka

Materiali

100% pambuk, i riciklueshëm

Mirmbajtja

Në pastrim kimik. Jo në lavatriçe.

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Çantë Parashkollor – Land”

There are no reviews yet.