Mini Karfica, Dreamer Dino

Mimi & Lula
Availability:

3 stok


Karfica të vogla 2cm, me dinosaur me xixa mbi kurriz dhe yje të vogla, për një kombinim shumë lozonjar. 

  • Seti përmban 8 karfica të vogla, 4 të ndryshme.
  • Mini Karficat të përshtatshme për pak flokë.

 

1,550L

3 stok

Loading...
Compare
Marka

Materiali

50%PLASTIC, 30%POLYESTER (WOVEN), 20%IRON

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Mini Karfica, Dreamer Dino”

There are no reviews yet.