, , ,

Ngjyra – Me duar, Bazë

Djeco

Mosha: 18 muaj 

6 tubetë me ngjyra bazë për të ngjyrosur me gishta dhe duar!

Lëreni të lirë imagjinatën dhe krijimtarinë!

  • 75ml bojë në çdo tubet;
  • Ngjyrat janë lehtësisht të pastrueshme nga çdo sipërfaqe me pak ujë! Zhduken si me magji!
  • Të sigurta dhe sipas standardeve të BE për produkteve kancelarike për fëmijë të vegjël.

2,300L

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Ngjyra – Me duar, Bazë”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…