, ,

Kuzhina e Leos, Djeco

Djeco

Mosha: 3 vjeç

Kuzhina e vogël e Leo-s i ka këmbët e gjata dhe është një lojë fantastike imagjinare me të gjithë aksesorët e përfshirë: një derë furre që hapet, orën me akrepa të lëvizshëm, një tigan, tenxhere me kapak, enë kuzhine, kripore dhe enë piperi, si dhe një peshqir çaji.

Duhet montuar nga një i rritur!

Design nga Christophe Gilet

Lojrat me role nxisin imagjinatën dhe është provuar të jenë një aktivitet i shkëlqyer social, përveçse argëtues. Një dhuratë ideale për kuzhinierët e vegjël!

11,200L

Loading...
Compare
Përmasa 70 × 38 × 25 cm
Mosha

Marka

Materiali

Dru, mix

Siguria

Bërë nga materiale jo toksike, bojra jo-toksike, sipas rregulloreve EN71 & ASTM. EN71 është një set standardesh europiane të Sigurisë së Produkteve, që vlen për të gjitha lodrat e shitura në Bashkimin Europian. EN 71, i cili është gjithashtu pjesë e direktivës CE, është vendosur për të siguruar që të gjitha lodrat e shitura në BE plotësojnë disa standarde minimale të sigurisë sipas faktorëve të mëposhtëm: mekanik, zhurmës, zjarrit, përbërjes kimike, sigurisë elektrike, higjienës, rrezatimeve të dëmshme

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Kuzhina e Leos, Djeco”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…